UWAGA!

PRZEREJESTROWANIE: Niniejsza usługa umożliwia odpłatną zmianę danych osobowych właściciela zwierzęcia zarejestrowanego w naszych zbiorach.

Wpisz poniżej 15-cyfrowy numer mikroczipa, odhacz okienko "Nie jestem robotem" i na kolejnej stronie wybierz jeden z poniższych wariantów:

1) Przerejestrowanie - jeśli przejąłeś lub kupiłeś zarejestrowane zwierzę od innego właściciela.
2) Adopcja - jeśli adoptowałeś zarejestrowane zwierzę ze schroniska lub kupiłeś je z hodowli

Po wypełnieniu formularza jego wersja w formacie PDF zostanie wysłana na Twój adres e-mail. Odebrany w ten sposób dokument należy wydrukować, podpisać i przesłać do nas zwrotnie na info@identyfikacja.pl w celu zakończenia procedury.

W razie braku podpisu poprzedniego właściciela na wygenerowanym formularzu lub w przypadku adopcji/zakupu ze schroniska czy hodowli wymagany jest dokument potwierdzający przejęcie praw jak np. umowa adopcyjna, umowa kupna-sprzedaży lub deklaracja zrzeczenia się/przekazania.

Gdy administrator zweryfikuje i zatwierdzi zlecenie, otrzymasz wiadomość pocztą elektroniczną z odnośnikiem umożliwiającym aktywację konta w serwisie IDENTYFIKACJA.PL. Po zalogowaniu będziesz mógł opłacić przerejestrowanie rekordu. Całkowity koszt tej usługi wynosi 39 zł (brutto).

WAŻNE!: Zlecenia, których formularze nie zostaną do nas przesłane lub nie będą posiadały podpisu oraz dokumentacji dodatkowej, nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte z systemu w ciągu 30 dni od złożenia.

GENEROWANIE NOWEGO HASŁA:

Strona serwisu IDENTYFIKACJA.PL używa ciasteczek (cookies) dzięki czemu może działać lepiej. Dowiedz się więcej na temat naszej polityki cookies

TOP