UWAGA!

UTWÓRZ KONTO: Niniejsza usługa umożliwia aktywację darmowego konta w IDENTYFIKACJA.PL i jest skierowana wyłącznie do właścicieli, którzy zarejestrowali swoje zwierzęta w ramach znakowania we współpracującej z nami placówce lub on-line przed rokiem 2016.

Jeśli Twój pies lub kot znajduje się już w naszych zbiorach, wpisz poniżej 15-cyfrowy numer mikroczipa, odhacz okienko "Nie jestem robotem" i na kolejnej stronie uzupełnij odpowiednie pola w oparciu o prawidłowe informacje.

Po wypełnieniu formularza jego wersja w formacie PDF zostanie wysłana na Twój adres e-mail. Odebrany w ten sposób dokument należy wydrukować, podpisać i przesłać do nas zwrotnie na info@identyfikacja.pl w celu zakończenia procedury.

Gdy administrator zweryfikuje i zatwierdzi zlecenie, otrzymasz wiadomość pocztą elektroniczną z odnośnikiem umożliwiającym aktywację konta w serwisie IDENTYFIKACJA.PL. Po zalogowaniu Twój rekord będzie widoczny na ekranie głównym profilu użytkownika.

WAŻNE!: Zlecenia, których formularze nie zostaną do nas przesłane, nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte z systemu w ciągu 30 dni od złożenia.

GENEROWANIE NOWEGO HASŁA:

Strona serwisu IDENTYFIKACJA.PL używa ciasteczek (cookies) dzięki czemu może działać lepiej. Dowiedz się więcej na temat naszej polityki cookies

TOP