UWAGA!

WYREJESTROWANIE: Niniejsza usługa umożliwia bezpłatne usunięcie rekordu i zaprzestanie przetwarzania danych zarejestrowanych w naszych zbiorach.

Wpisz poniżej 15-cyfrowy numer mikroczipa, odhacz okienko "Nie jestem robotem" i na kolejnej stronie uzupełnij odpowiednie pola.

Po wypełnieniu formularza jego wersja w formacie PDF zostanie wysłana na Twój adres e-mail. Odebrany w ten sposób dokument należy wydrukować, podpisać i przesłać do nas zwrotnie na info@identyfikacja.pl w celu zakończenia procedury.

Gdy administrator zweryfikuje i zatwierdzi zlecenie, Twój rekord zostanie wyrejestrowany. Zwracamy uwagę, że po usunięciu zwierzęcia ze zbiorów IDENTYFIKACJA.PL, ponowna jego rejestracja jest płatna zgodnie z regulaminem.

WAŻNE!: Zlecenia, których formularze nie zostaną do nas przesłane lub nie będą posiadały podpisu, nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte z systemu w ciągu 30 dni od złożenia.

GENEROWANIE NOWEGO HASŁA:

Strona serwisu IDENTYFIKACJA.PL używa ciasteczek (cookies) dzięki czemu może działać lepiej. Dowiedz się więcej na temat naszej polityki cookies

TOP